10 yıl sonra bir kez daha “MERHABA”…

Fotomuhabiri’nde yaklaşık bir aydır süren yenileme çalışmaları tamamlandı. Artık daha sık güncellenen, oldukça zengin bir içerikle, fotoğrafa dair herşeyi burada bulmaya devam edeceksiniz.

Bu çalışmalar sırasında da 10 yıllık içeriğimizden yararlanabilmeniz amacıyla, yenilemeleri siteyi “geçici bir süre” kapatmadan yaptık. Böylece siz de “değişime” tanıklık ettiniz; sürekli yer değiştiren yazılar, eklenen ve çıkarılan özellikler, font değişiklikleri ve diğerleri… Hepsi sizlerin tanıklığında gerçekleşti. Bu vitrin değişikliğinde kapımızı açık tuttuk hep,  ziyaretçilerimize “inşaat alanında”  dolaşma olanağını da sunduk bir anlamda.

Fotomuhabiri.com’un sadece tasarımı değişmedi bu süreçte. Kuruluşundan bu yana Abdurrahman Antakyalı’nın editörlüğünde yol alan sitenin artık bir editörü daha var.  Bundan böyle Tolga Adanalı da, fotomuhabiri.com’un içeriğine editör olarak önemli katkı sağlayacak.

Yıllardır, basın fotoğrafçılığı konusunda kaynak gösterilmesinin onurunu yaşadığımız bu site, artık interaktif bir arayüze sahip. Böylece, sizlerin katkısının  daha ”görünür” hale geleceğini düşünüyoruz. Her yazının altına eklenen yorum bölümlerinin yanısıra, forum sayfalarımızda da paylaşacağınız değerli görüşlerinizle, Türkiye’de bu alanda “yazılı” bir kültürün oluşmasına elbirliğiyle destek olacağınıza inancımız tam.

Keyifli bir etap başlıyor 1 Aralık 2012 tarihinden itibaren bizim için. Umarım bu keyife hepiniz ortak olursunuz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>