Fotomuhabiri.com editörleri Kuşadası’nda

Ülkemizde basın fotoğrafçılığının kurumsal yapısının güçlenmesi için katkı sağlamayı hedefleyen fotomuhabiri.com, bu çabasını sadece sanal ortamda değil, seminer, konferans, söyleşi ve atölye çalışmalarına da taşıyor. Bu çerçevede, site editörleri Abdurrahman Antakyalı ve Tolga Adanalı, 16 Kasim’da Kuşadası’nda fotoğrafseverler ve gazeteci meslektaşlarıyla bir araya geldi.
Kuşadası Gazeteciler Derneği ile Kuşadası Fotoğraf Sanatı Kurumu’nun ortaklaşa düzenledikleri söyleşide, Abdurrahman Antakyalı, “Fotojurnalizm ve Belgesel Fotoğraf” konusunu ele alırken Tolga Adanalı da, “Dijital Fotoğrafta Sosyal Devrim” başlıklı bir sunum yaptı.
Antakyalı ve Adanalı’nın fotoğraf gösterileriyle de destekledikleri söyleşileri, Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde gerçekleşti.

Söyleşinin ardından Kuşadası Fotograf Sanatı Kurumu Başkanı Yusuf Aslan ve Kuşadası Gazeteciler Derneği Başkanı Ufuk Baksi, Antakyalı ve Adanalı’ya teşekkür plaketi verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>